Z USA do České republiky konečně doputovala i pozitivní zpráva. Americký raper Eminem údajně navázal spolupráci s českým politikem Tomio Okamurou, který se bude podílet na nové skladbě Ban God.
Nová skladba bude vyprávět příběh egoistického teenagera, který se nečekaně stane slavným. Nedokáže snad snášet kritiku od tzv. haterů, a každému, kdo projeví byť jen trochu kritiky vůči jeho osobě, nebo se ho zeptá na nějakou nepříjemnou otázku, okamžitě udělí ban na sociálních sítích.
Příběh celé písničky tak trochu připomíná život Tomia Okamury, který údajně Eminema k nahrání této skladby inspiroval. Společný featuring tak dodá písni na autenticitě. Okamura navíc nejednou projevil vlohy k tomu stát se raperem.
“Eminem oceňuje mrštný jazyk Tomia Okamury, který jako jediný člověk na světě dokáže přezpívat supersonic speed část skladby Rap God. To žádný jiný člověk na světě neumí. A navíc má maminku z Moravy,” tvrdí Eminemův manažer.
Na supersonic speed se mimochodem můžeme těšit i v písni Ban God, kde bude Tomio Okamura vyjmenovávat jména všech lidí, které kdy zabanoval. Všech 190 tisíc jmen by Tomio měl vyjmenovat během neuvěřitelných 30 sekund.
Tomio Okamura by měl podle našich zdrojů odletět nahrávat společně s Eminemem na konci července. K písni by měl zároveň vzniknout i videoklip, ve kterém si předseda SPD taktéž zahraje. Kromě jiných lokalit, by část klipu měla vzniknout i v Okamurově legendárním fitku, kde jednou do roka pravidelně vyfotí jednu a tu samou fotku pořád dokola.